Один із міністрів йде з ізраїльського уряду – Нетаньягу просить його повернутись

Політика 3 дні тому 0
Минулого місяця Бені Ґанц оголосив, що дає очільнику уряду Ізраїля термін до 8 червня оголосити чітку стратегію щодо Сектора Гази після закінчення бойових дій з ХАМАС.  9 червня у телевізійній промові...

Минулого місяця Бені Ґанц оголосив, що дає очільнику уряду Ізраїля термін до 8 червня оголосити чітку стратегію щодо Сектора Гази після закінчення бойових дій з ХАМАС. 

9 червня у телевізійній промові він оголосив про свій відхід з уряду, пише «Польське Радіо».

Він сказав, що Беньямін Нетаньягу затримує справжню перемогу Ізраїлю, і тому його партія з важким серцем залишає уряд. Він звинуватив прем’єр-міністра в поразці у війні проти бойовиків ХАМАС у Секторі Гази та закликав до дострокових виборів, які, за його словами, дозволять обрати кабінет, який завоює довіру суспільства та зможе протистояти викликам, з якими стикається Ізраїль.

Згідно повідомлення УНН, прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху закликав міністра військового кабінету Ізраїлю Бенні Ганца передумати і повернутися до надзвичайного кабінету.

«Бенні, зараз не час відмовлятися від кампанії — зараз час об’єднати зусилля», – сказав він.

Крім того, Нетаньяху звернувся до ізраїльтян, наголошуючи, що буде продовжувати війну проти ХАМАС.

«Громадяни Ізраїлю, ми будемо продовжувати рух до перемоги і досягнення всіх цілей війни, головне — звільнення всіх наших заручників і ліквідація ХАМАС», – зауважив Беньямін Нетаньяху.

Він також заявив, що його двері залишаються відкритими для будь-якої політичної партії, яка готова розділити тягар ведення війни проти ХАМАС і “допоможе здобути перемогу над нашими ворогами та забезпечити безпеку наших громадян”.

Як повідомляло Інше ТВ, Палата представників Конгресу США ухвалила законопроект про санкції щодо Нетаньягу та Галанта

Читати на джерелі
Facebook
Telegram
Twitter