Безпілотники ЗСУ атакували російський буксир та баржу в Таганрозької затоці – фото і відео

Інциденти 3 дні тому 0

У Росії заявляють, що безпілотники ЗСУ атакували буксир та баржу в Таганрозької затоці. Про це пише російське видання База. Повідомляється, що атака на буксир Інженер Смирнов та баржу Секція-179 сталася ще увечері 8 червня. За даними видання, капіта...

У Росії заявляють, що безпілотники ЗСУ атакували буксир та баржу в Таганрозької затоці. Про це пише російське видання База.

Повідомляється, що атака на буксир Інженер Смирнов та баржу Секція-179 сталася ще увечері 8 червня.

За даними видання, капітан буксира доповів, що в результаті атаки у баржі є незначні пошкодження вище ватерлінії, в буксира вибито шибки, а двоє членів екіпажу дістали легкі поранення.

Оскільки ходові можливості буксира не були втрачені, капітан вирішив повертатися до порту Азов у Ростовській області.

Як вже писав “Флот 2017”, вночі українські безпілотники атакували Краснодарський край в росії. Внаслідок численних прильотів були сильні вибухи біля міста Слов’янськ-на-Кубані, а також на одному з військових аеродромів.

Також повідомлялося, що Україна інвестувала величезні суми у створення власних безпілотників дальнього радіуса дії. Це дало свої плоди – шість компаній вже виготовляють ударні БПЛА, які здатні вражати віддалені цілі.

Сообщение Безпілотники ЗСУ атакували російський буксир та баржу в Таганрозької затоці – фото і відео появились сначала на Флот 2017.

Читати на джерелі
Facebook
Telegram
Twitter